No 6. līdz 10. jūlijam 2007., 2008. un 2009. gadā dzimušie basketbolisti atsāka gatavošanos jaunajai 2020./2021. gada sezonai, aizvadot otro dienas nometni Madonā. Liels prieks, ka nometnē piedalījās sešpadsmit jaunie basketbolisti no Madonas un Ērgļiem.
Treniņi un sacensības tika organizēti Priežu kalna parkā, volejbola laukumos pie karjera ezera un Madonas pilsētas sporta centrā. Par labāko un veiksmīgāko puišu apbalvošanas balvām treniņnometnes beigās parūpējās krodziņš „Bura", Madonas BJSS un „BK 3 × 3 Madona".
Ceturtdien, 9. jūlijā, Rīgā uz „Ghetto Basket" devās divas mūsu komandas – U-12 grupā „3 × 3 Madona 08" (H. Justs, J. Spaile, D. Kaščjuks, M. Lībors) un U-14 grupā „3 × 3 Madona 06" (K. P. Pātaga, M. Peilāns, R. Ščeglovs, P. Supe). Pirmajā šīs vasaras posmā abas komandas neiekļuva „Play-off", bet priekšā vēl daudz posmu un iespēju, jo visa vecuma zēnu grupās (U-16, U-15, U-14, U-13, U-12, U-11) par vasaras čempionu titulu sacentīsies pa 16 komandām.
16. jūlijā „Ghetto Basket" 3. posmā sacentīsies U-11 (2009. g. dz.), U-13 (2007. g. dz.), U-15 (2005. g. dz.), bet 18. jūlijā Krāslavā notiks pirmais „Ghetto Basket" izbraukuma turnīrs, kurā startēs U-12 (2008. g. dz.), U-14 (2006. g. dz.), U-16 (2004. g. dz.) un citas grupas.
Paldies puišiem par cīņu posmā un paldies visiem vecākiem, šoreiz īpaši Mārča Lībora un Kristofera Paula Pātagas vecākiem!
Otrā dienas nometne turpināsies no 13. līdz 17. jūlijam 2006./07. g. dz. jaunajiem basketbolistiem.
14.07.2020.