Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Jaunie basketbolisti “Cēsu kausā”

AGNIS BEĶERIS, treneris

Autors • 30.01.2018.

Burtu lielums

No 12. līdz 14. janvārim Cēsīs notika tradicionālais basketbola turnīrs "Cēsu kauss". Jau 21. reizi šis turnīrs priecēja basketbola draugus.

Šogad par medaļām un kausiem cīnījās zēni (2004., 2005., 2007. g. dz.) un meitenes (2004. g. dz.). Komandas bija ieradušās no Tallinas, Pērnavas, Tartu, Raseinium, Sanktpēterburgas, Rīgas, Talsiem, Ogres, Ķekavas, Madonas, Iecavas, Gulbenes, Jelgavas, Tukuma, un Cēsis pārstāvēja četras komandas. Kopā turnīrā piedalījās 32 komandas.
Šajā turnīrā Madonas BJSS pārstāvēja divas komandas. U-14 vecuma grupā startēja Arvja Gruntes vadītie jaunieši un 2007. g. dzimušie jeb U-11 grupā Agņa Beķera komanda.
U-11 (2007. g. dz.) mūsu apakšgrupā spēcīgas bija BS "Ogre" un Tukuma komandas. Abām zaudējām minimāli, bet tas lika piespiesties otrās un trešās dienas spēlēm vairāk un parādīt, ka varam uzvarēt arī mēs.
Otrajā turnīra dienā uzvarējām BS "Tallina" ar 61 : 22, otrajā spēlē sekoja uzvara pār Jelgavu ar 36 : 28. Trešajā dienā uzvarējām "Iecavu" ar 44 : 28.
Kopējais turnīra rezumējums pozitīvs – nav medaļu, bet ir spēļu prakse: 3 uzvaras, 2 zaudējumi.
Par komandas vērtīgāko spēlētāju atzina Saniju Dagni Lietavieti.


31.01.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px