U-17 un U-19 grupas Madonas BJSS jauniešu komandām sekmīgi aizritējušas 1. apļa sacensības VEF LJBL regulārajā čempionātā.
U-17 jauniešu komanda pērn spēlēja 1. divīzijā, bet draudzīgi šķīrās no komandas līdera Nika Nīgaļa, kas tagad mācās Ogrē un palīdz kaldināt uzvaras BS "Ogre" komandai. Tāpat mācības Cēsīs iesāka Kalvis Kaļva, un tagad viņš spēlē Cēsu SS. Abi jaunieši basketbola pamatus apguva Ērgļos pie trenera Ivara Tetera.
Pēc 1. apļa U-17 komanda ar 5 uzvarām un 2 zaudējumiem dala 2.-4. vietu 8 komandu konkurencē. Uzvarētas Limbažu/Salacgrīvas, Rūjienas, Cēsu, Līvānu un Jēkabpils komandas, bet zaudējumi – Rēzeknes un Rīga/DSN komandām. Rezultatīvākie komandā ir gadu jaunākie R. Brants – 17,7 un N. Skripka – 13 punktu vidēji spēlē, bet ar vidēji 10 punktiem spēlē seko 1998. g. dz. jaunieši – K. Rosmanis, R. Čakstiņš, A. Jurkāns un D. Sakne.
U-19 komandas jaunieši izcīnījuši 5 uzvaras, piedzīvojuši 6 zaudējumus un 12 komandu konkurencē pēc 1. apļa ieņem 7. vietu. Uzvarētas Balvu, Cēsu, Juglas/"Sport 2000"-2, Rugāju un Rēzeknes "Ezerzeme" komandas, bet zaudējumi – Jēkabpils-2, BJBS "Rīga", Rīga/A. Kraukļa VEF, Alūksnes, Krāslavas un Gulbenes komandām. Ar vidēji 19,8 punktiem spēlē rezultatīvākais komandā ir E. Lazdups, ar 13 punktiem spēlē seko K. Lancmanis un T. Holsts.
Komandu vārdā visiem līdzjutējiem, puišiem, vecākiem un BJSS vadībai novēlam priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu, veiksmīgu jauno gadu!
AUTORA foto