Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Jaunatnes basketbola līgā – pēc pirmā apļa

AGNIS BEĶERIS, basketbola treneris

Autors • 26.01.2015.

Burtu lielums

U-17 un U-19 grupas Madonas BJSS jauniešu komandām sekmīgi aizritējušas 1. apļa sacensības VEF LJBL regulārajā čempionātā.

U-17 jauniešu komanda pērn spēlēja 1. divīzijā, bet draudzīgi šķīrās no komandas līdera Nika Nīgaļa, kas tagad mācās Ogrē un palīdz kaldināt uzvaras BS "Ogre" komandai. Tāpat mācības Cēsīs iesāka Kalvis Kaļva un tagad spēlē Cēsu SS. Abi jaunieši basketbola pamatus ielika Ērgļos pie trenera Ivara Tetera.
Pēc 1. apļa U-17 komanda ar 5 uzvarām un 2 zaudējumiem dala 2.-4. vietu 8 komandu konkurencē. Uzvarētas Limbažu/Salacgrīvas, Rūjienas, Cēsu, Līvānu un Jēkabpils komandas, bet zaudējumi – Rēzeknes un Rīga/DSN komandām. Rezultatīvākie komandā ir gadu jaunākie R. Brants – 17,7 un N. Skripka –
13 punktu vidēji spēlē, bet ar vidēji 10 punktiem spēlē seko 1998. g. dz. jaunieši K. Rosmanis, R. Čaktiņš, A. Jurkāns un D. Sakne.
U-19 komandas jaunieši izcīnījuši 5 uzvaras, piedzīvojuši 6 zaudējumus un 12 komandu konkurencē pēc 1. apļa ieņem 7. vietu. Uzvarētas Balvu, Cēsu, Juglas/"Sport 2000"-2, Rugāju un Rēzeknes "Ezerzeme" komandas, bet zaudējumi – Jēkabpils-2, BJBS "Rīga", Rīga/A. Kraukļa VEF, Alūksnes, Krāslavas un Gulbenes komandām. Ar vidēji 19,8 punktiem spēlē rezultatīvākais komandā ir E. Lazdups, ar 13 punktiem spēlē seko K. Lancmanis un T. Holsts.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px