Madonas pilsētas sporta centrā 26. novembrī norisinājās turnīrs 29. "Rudens Topbumba", ko organizēja BK "3×3 Madona" sadarbībā ar atbalstītājiem.
Madonas "Topbumbas" rudens 3×3 basketbola turnīrā piedalījās 29 komandas no Latvijas, Ukrainas "Titans UA" un Lietuvas "Skrajūnai".
Spēles sākās no pulksten 12, turpinājās līdz pat vakaram. Vispirms laukumā sacentās U-10 grupas komandas, sekoja spēles U-12, U-14 grupas komandām, un turnīra turpinājumā sacentās Open (2007. g. dz. un vecāki) grupas 3×3 komandas.
Jaunākajā U-10 grupā bija pieteikušās visvairāk komandu – 12. Finālspēlēs uzvarēja komanda "Iet mājā", 2. vietā – "SSS", trešajā – "Gurķīši". U-12 grupā uzvaru izcīnīja komanda "Betons", otrajā vietā – "Maximas apkopējas", trešajā – "Kobe".
U-14 grupā labāko sniegumu parādīja "3×3 Madona 08", Ukrainas komanda "Titans UA" un "Gramiņi".
Open grupā uzvarētāja godā tika sumināta "BK 3×3 Madona" komanda – Tomass Holsts, Ralfs Ozolnieks, Edijs Skuja, Rūdolfs Zemītis.
Sacensības organizēja un vadīja Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas basketbola treneris, galvenais tiesnesis un basketbola kluba "3×3 Madona" vadītājs Agnis Beķeris.
Par to, lai sacensības norisinātos, gādāja Markuss Peilāns, Roberts Kurzemnieks, Jēkabs Liepiņš un Daiga Šilinska. Basketbola klubs "3×3 Madona" pateicas turnīra atbalstītājiem – Madonas novada pašvaldībai, Madonas BJSS, Madonas pilsētas sporta centram, krodziņam "Bura", veikalam "Papīrs", veikalam "PROBASKETBALL", kafejnīcai "Melnais Bullis".
Turnīra informāciju var aplūkot BK "3×3 Madona" facebook vietnē.
30.11.2022.