Turpinās futbola sezona arī ZA futbola 2. līgas čempionātā, kur ļoti sīva cīņa notiek par
1. vietu.
Par to cīnās arī mūsu komanda „Kvarcs/Madonas BJSS", kas sestdien Ludzā ar rezultātu 4 : 2 uzveica vietējo Ludzas komandu. Vārtus guva: Sandis Pētersīlis, Andrejs Sitiks, Gints Cimers un Klāvs Sveķis.
Noslēdzošā spēle paredzēta sestdien, 19. septembrī, pulksten 17 Madonas pilsētas stadionā, kur „Kvarcs/Madonas BJSS" tiksies ar Gulbenes komandu. Gaidām skatītājus, līdzjutējus, kas atbalstītu savu komandu tik izšķirošā spēlē.