26. decembrī – Otrajos Ziemassvētkos – lieliskos ziemīgos slidošanai un hokeja spēlēšanai piemērotos laikapstākļos norisinājās Madonas Ziemassvētku kausa izcīņa hokejā. Sīvās cīņās dienas garumā noskaidroja spēcīgāko komandu – uzvarētāja kausu izcīnīja viesi – HK "Cirma" komanda no Rēzeknes.
Hokeja turnīrā Madonas ledus laukumā spēkiem mērojās četras komandas: organizatoru – HK "Logi & Durvis" – komanda, HK "Šlāgeris", komanda "Mazie milži" no Mētrienas un HK "Cirma" no Rēzeknes.
Spēcīgākā komanda izrādījās HK "Cirma", otrajā vietā ierindojās hokeja komanda "Šlāgeris", bet trešo vietu izcīnīja HK "Logi & Durvis" komanda.
Komandu apbalvošanas brīdim bija sarūpēti gan kausi, gan medaļas. Tika noteikts arī labākais vārtsargs, un šī nominācija tika piešķirta Raivim Klapinam no HK "Cirma". Savukārt nominācijas "Labākais spēlētājs" godā tika sveikts Gusts Jekociņš no HK "Logi & Durvis". Arī viņiem tika pasniegtas balvas.
– Tās bija pirmās šīs sezonas sacensības hokejā. Vairākas dienas pirms sacensībām bija atkusnis, kad pat lija lietus, un pastāvēja bažas par ledus kvalitāti Madonas atklātajā hokeja laukumā, taču 26. decembrī hokeja turnīram bija radīti vispiemērotākie laikapstākļi. Gaisa temperatūra bija mīnus 9-10 grādi, izdevās sagatavot lielisku ledus laukumu. Turnīru iesākām ar Guntim Cielakam veltītu piemiņas brīdi, un, iespējams, viņš mums palīdzēja "no augšas", – bija gandarīts pasākuma organizators, HK "Logi & Durvis" komandas spēlētājs Nauris Meiers.
Viņš ir pārliecināts, ka jaunajā gadā tiks sarīkots vēl kāds hokeja turnīrs.
Ziemassvētku turnīru palīdzēja sarīkot SIA "Logi & Durvis", SIA "AKTAKS", SIA "Trast Būve", SIA "Hydra Baltic", "MDM-85", SIA "PRO Build", "Šrots Madona", "Busu serviss", uzņēmums "Radīt", kā arī Madonas novada pašvaldība.
28.12.2022.