28. un 29. septembrī sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils" notika Latvijas čempionāts vasaras biatlonā.
Biatlonisti no Cēsīm, Alūksnes, Aizkraukles, Talsiem, Daugavpils, Preiļiem un Madonas sacentās rolleru sprintā un masu startā, skrienot krosu.
Kā veicās madoniešiem?
Sprintā juniorēm 1. vietā – Laura Beļajeva, bet sudraba medaļa – Laurai Kupčai. Jaunākajā – C – grupā meitenēm sudraba medaļa par 2. vietu – Ilvai Valdonei.
Masu startā B grupā jauniešiem 3. vietā – Reinis Lazdups, C grupā meitenēm 2. vietā – Ilva Valdone, C grupā zēniem 3. vietā – Raivo Aizstrauts, juniorēm 1. vietā – Laura Kupča, bet 2. vietā – Laura Beļajeva.
Medaļas sadalītas, un vasaras biatlona sezona tuvojas noslēgumam. Tagad biatlonisti gatavosies ziemas sezonai un gaidīs sniegu, kad jau visi atkal tiksimies ziemas sezonas sacensībās.
Autore: AIRA BĒRZIŅA,
Madonas BJSS trenere
biatlonā