3. un 4. janvārī Madonas pilsētas sporta centra A laukumā notika ikgadējais basketbola turnīrs vīru un jauniešu komandām „Jaungada kauss basketbolā 2015", tajā uzvaru un kausu izcīnīja „BK Madona/BJSS" komanda.
Šogad uz šo turnīru pieteicās 8 komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās.
3. janvārī tika izspēlētas 12 apakšgrupu spēles. 4. janvārī notika 6 spēles par vietām turnīrā. Spēlē par 7. vietu „U-17" uzvarēja „BK Seniors" komandu ar rezultātu 80 : 61. Spēlē par 5. vietu „Viļāni" pieveica „U-16" komandu ar 66 : 34. Spēlē par 3. vietu spraigā cīņā komanda no Lubānas „Melnie brāļi" uzvarēja Cesvaines komandu ar rezultātu 76 : 64. Finālspēle norisinājās, tiekoties komandām „BK Madona/BJSS" un „BK Madona". Trīs spēles ceturtdaļas noritēja „punkts punktā". Tikai 4. ceturtdaļā, pateicoties Jāņa Medņa apskaužamajai precizitātei no tālmetienu līnijas, izpaudās komandas „BK Madona/BJSS" pārsvars.
Ar rezultātu 81 : 67 pārspējot „BK Madona", par turnīra uzvarētāju kļuva „BK Madona/BJSS" komanda. Visas 1.-3. vietu ieguvušās komandas saņēma kausus un medaļas, bet par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts un piemiņas balvu saņēma Māris Cīrulis no komandas „BK Madona".
AUTORA foto