28. februārī un 1. martā Alūksnē, "Mežinieku" biatlona bāzē, risinājās Latvijas čempionāta 2. kārtas sacensības biatlonā.
Madonas BJSS divdesmit trīs biatlona nodaļas audzēkņi sacentās sprintā un masu startā.
Pirmajā dienā noritēja sacensības sprintā. Vīriešiem 2. vietā – Rolands Pužulis, juniorēm čempiones godā – Daija Līva Aivare, "B" grupā jaunietēm 3. vieta – Elizabetei Stangainei, "C" grupā jauniešiem 2. vieta – Jēkabam Putniņam, bet jaunietēm 2. vietā – Elizabete Paura un 3. vietā – Agnija Nagle.
Otrajā dienā visi sacentās masu startā. Pirmie uz starta izgāja "D" grupas zēni un meitenes. Tika izcīnīti divi čempiona tituli – Uvis Akmentiņš to ieguva 2 km distancē, bet Kima Krūmiņa uzvarēja 1 km distancē.
"C" grupā 4 km distancē jaunietēm 3. vietā ierindojās Elizabete Paura, bet jauniešiem 4. vietā – Ilvars Bisenieks.