1. novembrī autofotoorientēšanās sacensības "Piebalga 2014", iekrāsojot pelēcīgo un lietaino rudens dienu, bija pulcējušas 44 ekipāžas. Starts tika dots Ērgļu viesnīcā, finišs notika Vecpiebalgas "Ūdensrozē".
Kontrolpunkti lielākajai daļai komandu grūtības nesot sagādājuši, tomēr dažām komandām bija jāpiedzīvo izbraukšana "ārpus kartes", riepas maiņa, kā arī jāiztur komandas saliedētības tests. Pie-balgas kalnainie un līkumainie ceļi daudziem dalībniekiem un arī pašiem organizatoriem bijuši izturības pārbaude.
Autofotoorientēšanās sacensībās "Piebalga 2014" piedalījās arī Madonas novada komandas, ko pārstāvēja trīs ekipāžas. Komanda "Liezēre" (Kārlis Stepiņš, Jolanta Stepiņa, Laura Smudze, Karīna Kalniņa, Lelde Čaviņa) piedalījās pirmo reizi un ieņēma 16. vietu. Pēc sacensībām Laura atzina: – Mēs šādā pasākumā piedalījāmies pirmo reizi, ļoti patika, tāpēc domājam braukt šādās sacensībās arī turpmāk. Ļoti saspringta diena, tik ātri pagāja. Žēl, ka laika trūkuma dēļ nevarējām atzīmēt visus kontrolpunktus, jo atrast varētu. Apkārtni it kā pazīstam, lielu grūtību nebija, tomēr kļūdiņas gadījās. Piemēram, "Brakos" nepareizi saskaitījām liepas. Gaili, ar ko nofotografēties, atradām pie paziņām. Arī Lelde braucienu vērtēja ļoti pozitīvi: – Tā ir ļoti laba laika pavadīšanas iespēja – ar Latvijas iepazīšanu. Esam no šī reģiona, likās, ka mums būs vienkāršāk, bet nav nemaz tik vienkārši, taču interesanti un aizraujoši – gan. Likām prātus kopā, stūrmanis Kārlis mūs veda pa dažādiem ceļiem. Grūtākais likās slēptā punkta meklēšana ar transportiera palīdzību. Mēs it kā atradām, bet mazliet kļūdījāmies un līdz galam neaizbraucām. Novērtēju akciju "Labie darbi", kas tika veltīta centra "Ozoli" bērnu un jauniešu iepriecināšanai.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.11.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
Foto no pasākuma