Svētdien, 7. februārī, Madonas biatlonisti devās uz Igauniju, lai piedalītos Igaunijas čempionātā biatlonā, kas norisinājās Otepē Tehvandi sporta bāzē.
Sacensībās līdz ar igauņiem, latviešiem piedalījās arī biatlonisti no Ukrainas, kopumā sacentās simt sportistu.
Madoniešus Igaunijā pārstāvēja deviņi Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi un divi sporta veterāni. Sudraba medaļu N13 grupā izcīnīja Līva Šahno, N15 grupā 4. vietu ieguva Elizabete Paura, 6. un 7. vietā –
attiecīgi Kima Krūmiņa un Agnija Nagle. M15 grupā 6. vietā ierindojās Anrijs Pušņakovs.
Senioru sacensībā zelta medaļa tika Mārai Putniņai, bet sudrabs – Jānim Putniņam. Sacensības Otepē labāk palīdzēs sagatavoties
Latvijas čempionātam, kas ieplānots februāra beigās Priekuļos.