Madonas novada pašvaldības domes sēdē tika lemts par Latvijas Biatlona federācijas iesniegumu.
Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors Voldemārs Šmugais deputātus informēja, ka Madonas novada pašvaldība ir saņēmusi Latvijas Biatlona federācijas iesniegumu ar lūgumu Madonas novada pašvaldībai kļūt par Latvijas Biatlona federācijas biedru, atzīstot, ka Madonas novada pašvaldība biedrībā „Latvijas Biatlona federācija" ir Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas tiesību un saistību pārņēmēja, papildus lemt par pašvaldības pārstāvja pilnvarošanu dalībai biedrībā.
Dome nolēma Madonas novada pašvaldībai iestāties Latvijas Biatlona federācijā, kļūstot par tās biedru, pārņemot Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas tiesības un saistības, un par Madonas novada pašvaldības pārstāvi federācijā pilnvarot Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas direktoru Voldemāru Šmugo.
31.10.2017.