Madonas BJSS jaunie basketbolisti, kas vēlas uzlabot savu fizisko un tehnisko kondīciju, labāk sagatavoties basketbola sezonai, šoreiz devās mēroties spēkiem uz „Ghetto Basket" sacensībām Jēkabpilī.
„Ghetto Alianse" Jēkabpils 2. posms norisinājās 12. jūlijā Jēkabpils pilsētas stadionā. Par čempiona titulu četros sporta veidos – ielu basketbolā, ielu futbolā, ielu florbolā un volejbolā – cīnījās vairāk nekā 50 komandas no Jēkabpils, Madonas, Līvāniem, Pļaviņām, Krāslavas, Rēzeknes un Ogres. Šajā posmā īpašas balvas uzvarētājiem sagādāja basketbola klubs „Jēkabpils".
U-16 vecuma grupā Madonas BJSS komanda (R. Čakstiņš, K. Ķeveris, E. Pētersons un N. Dzelzkalējs) 9 komandu konkurencē izcīnīja 3. vietu. Veicās mūsējiem U-14 vecuma grupā. Komanda, kuras dalībnieki ir E. Skuja, N. Priževoits, D. Kolns, D. Točs, 6 komandu konkurencē arī izcīnīja 3. vietu.
„Ghetto Alianse" Jēkabpilī notiek katru otro nedēļu Jēkabpils pilsētas stadionā. Nākamais posms gaidāms jau 26. jūlijā Jēkabpils pilsētas stadionā.
Individuālie treniņi visu vecuma grupu basketbolistiem turpināsies no 21. līdz 25. jūlijam Madonā, Priežu kalna laukumos, no pulksten 10 līdz 12. Savukārt tiem, kas vēlas trenēties kopā ar pieaugušo un jauniešu LBL3 komandu, aicinu uz treniņiem ceturtdienu vakaros pulksten 19.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto