Pagājušajā sestdienā kafejnīcā „Šlāgeris" Madonas hokeja kluba „HK Skandibus" spēlētājiem tika dota pirmā iespēja pielaikot komandas jaunos sporta kreklus.
„HK Skandibus", kas nokomplektējās vien šajā vasarā, sezonu aizvada, spēlējot Nacionālās amatieru hokeja līgas 2. līgā.
– Pagājušajā ziemā izdevās Madonā noorganizēt pāris lieliskus hokeja turnīrus. Atsaucība bija liela, un arī novērtējums no vietējiem, kā arī kaimiņu pagastu un novadu spēlētājiem bija pozitīvs. Sanākot kopā dažiem vietējiem puišiem, kam sirdij tuvs ir hokejs, nolēmām, ka jāveido pašiem savs hokeja klubs. Starpsezonā tas arī tika paveikts. Piesaistījām kuplu pulciņu spēlētāju, no kuriem vismaz 95% ir vietējie, līdz ar to varam sevi uzskatīt par pilnasinīgu Madonas komandu. Vasarā ieguldījām arī pamatīgu darbu fiziskās sagatavotības treniņos, kurus vadīja Līva Auziņa. Nu jau aiz muguras ir pirmās spēles – pirmajā izcīnīta pārliecinoša uzvara, otrajā grūti nācis neizšķirts, bet pārējās piedzīvoti zaudējumi. Tas nekas, arī zaudēt ir jāmāk, un pieļauju, ka no šiem zaudējumiem mēs kā komanda iegūstam daudz vairāk, nekā no pārliecinošas uzvaras ar 7 : 0. Otrā līga mūsu komandai ir ļoti augsta latiņa. Pieļauju, ka daudzi madonieši, kas nav saistīti ar hokeju, to neapzinās. Pērn, spēlējot komandā „Latvāņi", 3. divīzijā izcīnījām otro vietu. Tagad esam spēruši soli uz priekšu, un šis solis ir ļoti nozīmīgs. Esam jauna komanda, kurā daļa spēlētāju līdz šim hokeju bija spēlējuši vien uz dīķa vai Madonas atklātā ledus laukuma. Neraugoties uz to, kāds būs sezonas noslēgums, katra spēle mums jāaizvada ar maksimālu atdevi, individuāli jāprogresē un jāsniedz atbalsts komandas biedriem, – uz jauno formas kreklu pielaikošanu sanākušos komandas spēlētājus uzrunāja kluba pārstāvis un komandas uzbrucējs Bruno Holsts.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.11.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto