31. augustā Kuldīgā norisinājās jaukto cīņu pasākums, kurā attiecības skaidroja Kuldīgas, Rīgas, Valmieras un Madonas cīnītāji.
Vidzemi pārstāvēja Didzis Verbickis no JD GYM (Valmiera) un madonietis Artūrs Lapiņš no „Sinobi Kai Dodžo". Artūrs Lapiņš debitēja Mixed Martial Arts Semi Pro noteikumu ietvaros. Šī bija viņa pirmā cīņa šāda līmeņa turnīrā, kurā piedalījās vieni no labākajiem cīnītājiem. Desmit Kuldīgas pārstāvji cīnījās pret pārējās Latvijas cīnītājiem, pie kam kuldīdznieki visi bija MMA cīnītāji ar vārdu un savu fanu pulku, tādi kā Mikus Kodols, Andrejs Zozuļa, Kristaps Kerens, Valts Višņevskis, Viesturs Višņevskis. Vakara gaitā notika desmit cīņas, piektā cīņa bija Atvaram Armanovičam pret Artūru Lapiņu. Praktiski no pirmā raunda pirmajām sekundēm cīņa izvērsās asās sitienu apmaiņās, kuras noslēdzās ar kuldīdznieka metienu pār kāju uz aizmuguri, parterī Artūrs veiksmīgi izvairījās no pretinieka dominances uz muguras un pārvēla pretinieku, pats ieņemot dominējošu pozīciju. Panākumu realizēt neizdevās, jo beidzās pirmais raunds.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.09.2013.
Autors: ANDREJS VĪTOLIŅŠ,
ACB „Sinobi Kai Dodžo"
un „Vidzemes Cīnītāju Līgas" prezidents