16. un 17. jūlijā Valmierā, J. Daliņa stadionā, notika Latvijas čempionāts vienā no grūtākajām un aizraujošākajām vieglatlētikas disciplīnām – daudzcīņā (desmitcīņā vīriešiem, junioriem, jauniešiem, zēniem un septiņcīņā sievietēm, juniorēm, jaunietēm, meitenēm).
Divu dienu cīņās ar sacensību sezonā sakrājušos nogurumu, traumām un gribasspēku līdz medaļām izdevās tikt diviem no pieciem Madonas BJSS sportistiem.
Par Latvijas čempionu desmitcīņā U20 junioru grupā kļuva Reno Artūrs Apinis, kopsumm sakrājot 6023 punktus:100 m – 11,56 sek.; tāllēkšana – 6, 66 m; lode 6 kg – 11,12 m; augstlēkšana – 1,92 m; 400 m – 54,51 sek.; 110 m/b – 15,67 sek.; disks 1,750 kg – 38,90 m; kārtslēkšana – 3,50 m; šķēps (800 g) – 31,54 m; 1500 m – 5.23,60. Diemžēl komandas līderim Krišjānim Beļauniekam traumas dēļ no sacensībām nācās izstāties.
Otru medaļu Madonas BJSS komandai desmitcīņā U16 zēnu grupā izcīnīja Jānis Šķēle ar 4266 punktiem. Jāpiebilst, ka tā bijaJāņa pirmā lielā cīņa desmit vieglatlētikas disciplīnās. Tajā pašā grupā tikai meiteņu konkurencē ar lielisku punktu summu – 4001 punkts – augsto 5. vietu izcīnīja Laura Dūma. U18 grupā jauniešiem desmitcīņā 6. vietu ieguva Rihards Juška (4910 punkti).