Latvijas Basketbola līgā (LBL) turpina spēlēt BK "Madona" komanda.
Pamatturnīrā 14 komandas izspēlē divus apļus. Astoņas labākās komandas kvalificēsies izslēgšanas turnīram. Uzvarētāji tiks pie kausa un tiesībām 2014./2015. gada sezonā pieteikties līdzdalībai LBL 2. divīzijas turnīrā.
Izlaižot pāris sezonu, atpakaļ sistēmā ir grūti ielekt, it īpaši, ja gribas pēc iespējas vairāk uzvaru un stabilu komandu. BK "Madona" ir aizvadījusi 10 spēļu – izcīnītas 2 uzvaras, bijuši 8 zaudējumi. Turnīra tabulā 14 komandu konkurencē pirmā apļa izskaņā ieņemam 11. vietu.
Sezonas sākumā komandai bija augstāki mērķi, bet dažādu apstākļu sakritības dēļ esam tur, kur esam. Komandas statuss – tipiska amatieru komanda, kur visi spēlētāji nesanāk kopā pat divas reizes nedēļā. Mūsu misija – dot iespēju iespēlēties sporta skolas absolventiem un vecāko grupu audzēkņiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.12.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto