Kafejnīcā "Rudzons" sadarbībā ar SB "Madonas skvoša klubs" septembrī un oktobrī ir aizvadīti divi sacensību posmi atklātajā šautriņu mešanas turnīrā.
Šajā sporta veidā sacensības ir atklātas, un tajās var piedalīties visi, kam padodas šautriņu mešana. Noslēdzošais – trešais – posms tiek plānots 19. novembrī, un visi interesenti, kuri vēlas izmēģināt savas spējas šajā sporta veidā, tiek laipni gaidīti "Rudzona" mājīgajās telpās.
Pēc diviem posmiem 1. vietā izvirzījies pieredzējušais sportists no Viļāniem Ilgvars Gritāns, bet 2. un 3. vietu dala ilggadējie skvoša meistari Māris Kalniņš un Voldemārs Svilāns.