Madonas BJSS U-12 (2003. g. dz.) futbola komanda 31. oktobrī Rīgas Olimpiskajā manēžā piedalījās turnīrā "Dinamo Rudens kauss", aizvadot savu pirmo turnīru lielajā futbolā (11 pret 11).
Rezultāts pārejas laikā no "mazā" uz "lielo" futbolu izdevās teicams, jo astoņu komandu konkurencē tika izcīnīta 3. vieta.
Mūsu futbolisti turnīru iesāka ar drošu, organizētu sniegumu, nospēlējot neizšķirti (0 : 0) pret spēcīgo Rēzeknes Futbola akadēmijas komandu. Otrajā spēlē, izcili nospēlējot gan individuāli, gan kopumā, visa komanda ar rezultātu 1 : 0 uzvarēja "Rīgas Dinamo". Spēlējot ar lielu pašatdevi un disciplīnu, sekoja uzvara arī trešajā spēlē – ar rezultātu 2 : 1 mūsu puiši pieveica FK "Jelgava" komandu.
Apakšgrupā tika izcīnīta pirmā vieta, un turnīra pusfinālā sekoja spēle ar Olaines Futbola akadēmiju. Mūsu komandas spēlētāji sākumā aktīvi kontrolēja bumbu un arī izvirzījās vadībā, bet spēles otrajā daļā, pārkāpjot noteikumus netālu no sava soda laukuma, tika zaudēti divi vārti, un spēle tika zaudēta ar rezultātu 1 : 2. Spēlējot par 3. vietu, vēlreiz bija jātiekas ar Rēzeknes komandu. Jau nonākot zaudētājos, beigās tomēr mūsu futbolisti ar lielu gribasspēku izrāva uzvaru ar rezultātu 2 : 1.
Komandas līdzdalība turnīrā un rezultāts apliecina, ka ar ļoti maziem spēlētāju resursiem tādā mazpilsētā kā Madona šajā sporta veidā ir iespējams konkurēt ar Rīgu, Jelgavu, Rēzekni. Lai piepildītu sapni par lielo futbolu, puiši jau sesto gadu slīpē gan individuālās prasmes, gan komandas taktiku.
Nākamajā sezonā U-12 (2003. g. dz.) puiši startēs Latvijas jaunatnes futbola čempionātā lielajā futbolā, uz Madonu atvedot Latvijas lielāko specializēto futbola klubu komandas. Līdz tam mums, protams, daudzpusīgi jāsagatavojas šim izaicinājumam.