24. oktobrī Madonas BJSS U-12 (2003. g. dz.) futbola komanda smēlās starptautisku spēļu pieredzi, piedaloties „Haryu Cup" turnīrā Igaunijas galvaspilsētā Tallinā.
Ar izcīnītajām trim uzvarām un diviem zaudējumiem madonieši noslēgumā ierindojās 5. vietā. Tika iegūta jauna pieredze, motivācija un attīstīta komandas kopējā sadarbība gan laukumā, gan ārpus tā. Spēlējām un sacentāmies astoņu komandu konkurencē.
Mūsu jaunajiem futbolistiem turnīrs iesākās ar spēli pret favorītiem – „IHU 03" komandu no Helsinkiem. Pretinieki ļoti pārliecinoši kontrolēja bumbu un bija izteikti fiziski spēcīgāki. Kaut mūsu puiši spēja lielu daļu spēles izjaukt un kliedēt pretinieku bīstamos uzbrukumus, tomēr somi spēles noslēgumā ātrajā uzbrukumā „uzlauza" labi spēlējošo aizsargu līniju, bet atspēlēties neļāva. Savu paveica arī Igaunijas tiesneša neobjektīvi bargais lēmums, parādot mūsu vārtsargam sarkano kartīti un atstājot komandu mazākumā. Turnīru iesākām ar zaudējumu (0 : 2) meistarīgajai komandai no Helsinkiem.
Otrajā spēlē diemžēl nespējām realizēt mūsu retās vārtu gūšanas situācijas, un tika piedzīvots zaudējums ar 0 : 2 „Harju JK Akadeemija" no Tallinas. Turpinājums bija pārliecinošs, neielaižot vārtus un pārspējot „Nomme Kalyu" no Tallinas ar 2 : 0. Ar 21 : 0 tika „sabombardēta" vietējā FC „Saku", un visbeidzot pārliecinoši ar 6 : 0 uzvarējām „Nomme Kalyu-2" komandu no Tallinas.