Divas no trijām spēlēm, kas atlikušas Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta 1. līgā, Madonas BJSS U-15 (2003. g. dz.) komanda aizvadīs mājās – Madonas pilsētas stadionā. Attiecīgi 20. oktobrī pulksten 15 uzņemsim FK "Jelgava", bet 28. oktobrī pulksten 12 paredzēta spēle pret FA "Rēzekne".
Šobrīd Latvijas čempionāta 2. posma kopvērtējumā, kur sacenšas četras komandas, atrodamies augstajā 3. vietā. Lai turpinātu cīņu par augstāku vietu, katrā nākamajā spēlē ir jāuzvar. Zinām, ka varam atkārtot tik izcilu sniegumu kā 2. posma pirmajā cīņā, kad ar rezultātu 1 : 0 sagādājām pirmo zaudējumu FC "Vidzeme".
Ar FK "Jelgava" komandu šī būs trešā tikšanās reize čempionātā – mājās izcīnījām rezultātu 1 : 1, bet izbraukumā piekāpāmies ar rezultātu 0 : 4.
Skaidrs, ka arī pretiniekiem ir nepieciešams panākums, tāpēc spēle noteikti būs interesanta.
Aicinu visus līdzjutējus un futbola draugus klātienē atbalstīt futbolistus mājas spēlēs.
16.10.2018.