Piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 4 : 2 mazrezultatīvā, taču dinamiskā cīņā pret vienu no līdervienībām – „Ķekavu", savu debijas sezonu Latvijas florbola čempionāta Virslīgā ir noslēgusi „FK Madona".
Sezonas sākumā un vidusdaļā madonieši Virslīgas sabiedrību pārsteidza ar ļoti saturīgām spēlēm pret līgas veterāniem (zaudējumi tikai ar vienu vai divu vārtu starpību) un uzvarām pret nosacīti vājāku pretinieku. Īpaši gan jāatzīmē uzvara ar 6 : 5 pret šābrīža čempioniem „Cēsu alus/Lekrings" un 12 : 6 pret „Bausku" pašu baušķenieku mājās. Šīs, kā arī citas uzvaras ļāva cerīgi raudzīties uz kopvērtējuma tabulu un piesardzīgi pasapņot arī par dalību izslēgšanas spēlēs.
Diemžēl uzņemto tempu līdz sezonas beigām noturēt vairs neizdevās. Kamēr liela daļa komandu savu sastāvu, gatavojoties izslēgšanas spēlēm, tikai pastiprināja, diemžēl „FK Madona" sezonas gaitā savainojumu vai citu iemeslu dēļ bija jāšķiras no vairākiem labiem spēlētājiem. Ar to arī daļēji skaidrojama 9 zaudēto spēļu sērija, kuras laikā netrūka sagrāvju. Neraugoties uz to, uzvara tika izcīnīta pašā principiālākajā spēlē, kuras likme bija vietas saglabāšana Virslīgā. Madonas florbolisti savā mājas laukumā ar 7 : 6 prata nolauzt sīkstos „Ķekavas Buldogus", kas tobrīd bija vienīgā komanda, kura vēl varēja apdraudēt „FK Madona" pozīcijas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.02.2014.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto