Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Florbolisti gatavojas jaunajai sezonai

EGILS KAZAKEVIČS

Autors • 11.08.2015.

Florbolisti gatavojas jaunajai sezonai
Burtu lielums

Aizvadītajā sestdienā, gatavojoties jaunajai florbola sezonai, kas sāksies septembrī, Madonas novada sporta centrā tika aizvadītas draudzības spēles starp Madonas, Kalsnavas un Rēzeknes florbolistiem.

Karstajā (temperatūra zālē sasniedza 29oC) miniturnīrā pārāki izrādījās iepriekšējās sezonas čempionāta 2. līgas vicečempioni, Madonas florbolistiem labi zināmie rēzeknieši, kas ar 3 : 11 apspēlēja kalsnaviešus, bet otrajā spēlē pēc ļoti veiksmīgi aizvadītas pirmās trešdaļas ar 5 : 4 bija pārāki par mājiniekiem madoniešiem. Madonas un Kalsnavas florbolistu derbijs noslēdzās ar 8 : 4 par labu mājiniekiem.

Jāatzīst, ka komandu sastāvos bija ļoti daudz jauno spēlētāju, kas treneriem pirms jaunās sezonas sākuma ļāva izvērtēt, kuri no spēlētājiem ir tuvāk iekļūšanai komandā, bet kuriem vēl kāds laiks jāpavada treniņos.
Madonas florbolistiem nākamās nedēļas nogalē būs sviedri jālej fiziskās sagatavotības nometnē.
Pēc pašreizējām prognozēm jaunā Latvijas florbola čempionāta sezona varētu sākties septembra otrajā pusē. Tajā jau tradicionāli no mūsu novada piedalīsies FK „Madona" (1. līgā) un FK „Kalsnava" (2. līgā). Mūsu novada spēlētāji spēlēs arī jaunatnes čempionātā dažādās vecuma grupās.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px