Aizvadītā nedēļas nogale izvērtās veiksmīga Madonas novada florbola komandām – Latvijas čempionāta florbolā 2. līgā piektdien pārliecinošu uzvaru ar 16 : 6
cīņā pret „Rubene 2" guva FK „Kalsnava", bet dienu vēlāk spraigā mačā, apspēlējot sīksto FK „Ogres Vilki" ar 7 : 6, pie pirmā panākuma 1. līgā jaunajā sezonā tika FK „Madona".
Kalsnaviešiem šī bija pirmā spēle (tā norisinājās Kalsnavā) jaunajā sezonā, un sekmīgais sezonas sākums droši vien ļaus ar pozitīvāku skatu raudzīties arī uz tās turpinājumu. Ar rezultativitātes punktiem atzīmējās teju visi spēlētāji, atskaitot vārtsargus. Lielākais gūto vārtu birums spēlē – Sandijam Kalniņam (5 vārti un viena rezultatīva piespēle), no viņa nedaudz atpalika veterāns Mareks Dzenovskis (2 + 4) un Agnis Kaļva (2 + 3), Haralds Niedrītis (2 + 1). Viens vārtu guvums arī Agra Lungeviča kontā.
Mājinieki savu dominanci apliecināja jau no pirmajām spēles minūtēm (12. minūtē rezultātu tablo jau rādīja 5 : 0 par labu FK „Kalsnava") un iniciatīvu neatdeva līdz pat beigu signālam. Par labāko mājinieku rindās tika atzīts pieredzējušais vārtsargs Guntis Preiss, kas spēja atvairīt 20 no 24 pretinieka metieniem.
Pirms nedēļas „dabūjuši pērienu" ar rezultātu 8 : 11 no pagājušās sezonas 1. līgas čempioniem „Rubene 1", madonieši pirmo mājas spēli savu skatītāju priekšā, kuru bija sanācis krietns pulks – 135, bija noskaņoti uzvarēt. Pirmais periods, kā tas nereti notiek, tika aizvadīts, abām komandām taustoties, taču pirmie, pateicoties komandas kapteinim Edgaram Gailumam, pie vārtu guvuma tika mājinieki. Tiesa, drīz vien ogrēnieši, izmantojot mājinieku noraidījumu, rezultātu izlīdzināja, un pirmais periods noslēdzās neizšķirti, lai gan jau bija manāms, ka vilki pamazām sāk pārņemt iniciatīvu. Vēl uzskatāmāk tas bija otrajā trešdaļā, kad bijušie FK „Madona" leģionāri Elvijs Jankovskis un Kārlis Krastiņš mājinieku aizsardzības zonā darīja visu, ko vēlējās, un trīs reizes (viena no tām – vairākumā) pārspēja Arvja Kalniņa sargātos vārtus. Trešajā trešdaļā madoniešiem bija jāizkārpās no diezgan dziļas bedres, un to, ka tas var izdoties, gūstot vārtus, jau pirmajā trešdaļas minūtē pierādīja Edgars Gailums. Tiesa, nepagāja ne minūte, un mājiniekus par kārtējo noraidījumu ogrēnieši atkal sodīja ar zaudētiem vārtiem, taču bija manāms, ka FK „Ogres Vilki" pamazām zaudē otrajā trešdaļā atrasto spēles pavedienu, mazāk koncentrējas, līdz ar to madoniešiem rodas iespējas ātriem pretuzbrukumiem. Spēles 44. minūtē Edgars Gailums atzīmējās ar hat-trick, un, lai gan vienus vārtus Kārlis Krastiņš vēl spēja gūt, turpmākā spēle jau piederēja madoniešiem, kas mača galotnē sarīkoja uguņošanu pretinieka vārtos. Vispirms 55. minūtē līdz divu vārtu deficītam rezultātu izdevās pievilkt Agnim Kaļvam, kas izmantoja vienu no ogrēniešu mazākumiem. Jau mirkli vēlāk viņam rezultāta starpību izdevās sadeldēt līdz minimumam, bet teju minūti līdz spēles pamatlaika beigām izlīdzinājumu panāca iepriekšējā dienā piecus vārtus guvušais Sandijs Kalniņš. Madonieši gan nebija noskaņoti uzvarētāju noskaidrot papildlaikā – skaistu punktu spēlei pielika ātrs pretuzbrukums, kurā Edgars Gailums guva ceturtos un reizē arī uzvaru nesošos vārtus. Komandas kapteinim pienācās arī mača labākā spēlētāja balva. Madoniešu vārtus sargājušajam Arvim Kalniņam izdevās atvairīt 28 no 34 pretinieka metieniem.
Arī turpmākā nedēļa Madonā solās būt florbola notikumiem piesātināta. 7. oktobrī pulksten 20 Kalsnavas pamatskolas sporta zālē FK „Kalsnava" tiksies ar FK „Sala", bet pēc dienas Madonas sporta centrā pulksten 19.30 FK „Madona" pret „Irlava/Avant" aizvadīs trešo šīs sezonas spēli.