1. oktobra sestdienā Latvijas telpu futbola virslīgas spēlē pret divpadsmitkārtējiem Latvijas čempioniem FK "Madona" komanda atzina RFS "Futsal" pārākumu ar rezultātu 1 : 7.
Vienīgos vārtus madoniešu labā guva Klāvs Sveķis. Par labāko spēlētāju FK "Madona" rindās tika atzīts Reinis Zeps.
Vēlamies pateikties mūsu lieliskajiem līdzjutējiem – jūsu atbalsts un bungu rīboņa bija dzirdama visas spēles garumā.
Nākamreiz līdzjutēju atbalsts būs vajadzīgs 15. oktobrī, kad Madonas sporta centrā mērosimies spēkiem spēlē pret TFK "Salaspils". Spēles sākums pulksten 17. Gaidīsim jūsu atbalstu!
5.10.2022.