Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

FK „Madona” sezonu sāk ar uzvaru

DĀVIDS SILIŅŠ

Autors • 13.08.2020.

Burtu lielums

Jaunu veidolu ieguvusī futbola komanda FK „Madona" šīs sezonas pirmo spēli LFF 3. līgā aizvadīja Gulbenē, kur mērojās spēkiem ar FB „Gulbene". Spēle noslēdzās ar rezultātu 5 : 1 FK „Madona" labā.

„Covid-19" situācijas dēļ abas komandas šo spēli Gulbenes stadionā aizvadīja bez skatītāju klātbūtnes.
Šajā sezonā Madonas futbolā notika pārmaiņas. Diemžēl iepriekšējā kluba vadība izvēlējās neturpināt futbola tradīcijas Madonā, tāpēc Klāvs Sveķis aiz lielas mīlestības pret futbolu un cerot, ka futbols Madonā neizmirst, izveidoja jaunu
klubu – FK „Madona". Lielu pienesumu, protams, deva Anna Ikauniece, kas ar savu pieredzi un zināšanām ļoti atviegloja šo procesu. Šajā sezonā FK „Madona" piedalās LFF 3. līgā, kur komandas sastāvs galvenokārt ir nokomplektēts ar pieredzējušiem vietējiem futbolistiem un arī jauniem spēlētājiem.
Savu pirmo šīs sezonas spēli FK „Madona" aizvadīja pret FB „Gulbene". Spēles sākumā abas komandas rādīja ļoti piesardzīgu futbolu. Laukumā bija jūtams, ka šī ir pirmā oficiālā spēle šosezon abu komandu izpildījumā. Jau no paša sākuma Madonas komandai izdevās kontrolēt spēles tempu, un tas arī vainagojās vārtu guvumā. Komandas pieredzējušākais spēlētājs Arvis Aizsilnieks ar teicamu tālšāvienu 21. minūtē izvirzīja Madonas komandu vadībā. Pēc šiem vārtiem abas komandas sāka spēlēt ļoti piesardzīgi, un līdz 1. puslaika beigām rezultāts uz tablo nemainījās. Otrajam puslaikam sākoties, uz maiņu laukumā devās komandas bombardieris – Klāvs Sveķis. Lieki piebilst, ka Klāva esamība laukumā ļoti iebiedēja pretinieku aizsargus, kas ļāva atbrīvoties citiem komandas biedriem. 49. minūtē Mārtiņš Kaulačs ar lielisku piespēli atrada Ati Pērkonu, kas aukstasinīgi ar sitienu vārtu stūrī palielināja pārsvaru. Tad Klāvs Sveķis astoņas minūtes vēlāk atklāja savu šīs sezonas gūto vārtu skaitu. Nevēlēdamies atpalikt no komandas biedriem, Rūdolfs Grāvītis beidzot spēja izmantot savas iespējas un pat divas reizes prata bumbu raidīt pretinieku sargātajos vārtos. Tad diemžēl sākām spēlēt mazliet pasīvāk un uz saviem vārtiem nopelnījām 11 m soda sitienu, ko pretinieku komanda realizēja. Šādi arī spēle noslēdzās. Protams, nevar neuzslavēt komandas aizsardzību, kas 90 minūšu garumā rādīja lielisku sniegumu un pretinieku komandai neļāva izpausties.
Šajā spēlē Madonas komandā debitēja ļoti daudzi jauni spēlētāji. Rihards Āboliņš ar ļoti pārliecinošu spēli aizsardzībā rādīja izcilu sniegumu. Māris Ciršs un Atis Pērkons ar savu teicamo saspēli veidoja bīstamus momentus uz pretinieku vārtiem. Uz maiņu nākušie Daniels Auziņš, Rihards Pēčs, Jānis Plāte un Kārlis Krīgalis spēja sevi ļoti labi parādīt. Par to ir ļoti liels prieks!
Nākamo LFF 3. līgas spēli FK „Madona" Madonas pilsētas stadionā aizvadīs 16. augustā pulksten 16, kur pretim stāsies komanda no Balviem, bet 23. augustā pulksten 17 Madonas pilsētas stadionā FK „Madona" mērosies spēkiem ar SK „Latgols". Spēlētājiem ir vajadzīgs tavs atbalsts, tāpēc nāc un atbalsti komandu klātienē!


14.08.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px