Pagājušās nedēļas nogalē FK „Madona" sīvā cīņā izcīnīja uzvaru pret spēcīgo Lielvārdes florbola komandu „Lielvārde/FANS", tādējādi pārtraucot triju zaudēto spēļu sēriju, kur nepatīkamākais zaudējums tika piedzīvots pirms divām nedēļām Madonā, kad mājinieki nenoturēja pirmajā periodā iekrāto četru vārtu pārsvaru pret Vidzemes apakšgrupas līderiem „LU/FS Masters".
Pagājušajā sestdienā Madonas sporta centra zāle gan bija daudz vēlīgāka vietējai komandai, nevis viesiem, ko pavadīja visai krietns atbalstītāju pulciņš.
Spēli veiksmīgāk iesāka Lielvārdes florbolisti, kas pirmā perioda sestajā minūtē ar precīzu metienu pārspēja mājinieku vārtsargu Arvi Kalniņu. Neraugoties uz to, perioda beigas piederēja madoniešu kapteinim Edgaram Gailumam, kas divas reizes vārtu guvumā pārvērta Artūra Keiseļa piespēles. Pretinieku vārtu iekarošanu viņš turpināja arī otrajā periodā, kad vairākumā tika iemests arī trešais „gols". Nesnauda arī pretinieks un, izmantojot caurumus mājinieku aizsardzībā, pamanījās rezultātu izlīdzināt. Taču tāpat kā pirmā perioda, arī otrā perioda galotne veiksmīgāka bija madoniešiem. Armandam Ozdobam un Artūram Keiselim pirms noslēdzošās trešdaļas FK „Madona" izdevās izvirzīt komfortablā vadībā ar divu vārtu pārsvaru.
Kā jau ne reizi vien to ir gadījies redzēt, Madonas florbola komandai vieglas uzvaras netīk, tādēļ trešajā periodā, demonstrējot visai vāju komandas disciplīnu, nopelnot noraidījumus, mājinieki atkal pretiniekus pielaida maksimāli tuvu rezultāta izlīdzināšanai. Četras minūtes pirms spēles pamatlaika beigām Sandijs Kalniņš rezultāta starpību atkal palielināja līdz diviem vārtiem, taču jau pēc pusminūtes tika nopelnīts kārtējais noraidījums, un, viesiem gūstot vārtus, intriga mača galotnē (trīs minūtes līdz spēles pamatlaika beigām) atjaunojās. Tiesa, tieši šajās trijās minūtēs, kad viesi, noņemot vārtsargu, spēlēja ar sešiem laukuma spēlētājiem, madonieši demonstrēja gan raksturu, gan cīņassparu, gan taktisko gudrību, kas beigās arī ļāva nosargāt vārgo pārsvaru un izcīnīt otro uzvaru šajā sezonā. Spēles rezultāts – 6 : 5.
Par labāko mājinieku rindās ar trim gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli tika atzīts Edgars Gailums. Ražīga punktu ziņā šī spēle bija arī aizsargam Artūram Keiselim (1 + 2), kas gan šo „medus mucu" pašķaidīja ar diviem nevajadzīgiem noraidījumiem.
Pārliecinoši smago cīņu aizvadīja arī madoniešu vārtsargs Arvis Kalniņš, kas no 43 pretinieku metieniem spēja tikt galā ar 38, kā arī neļāva realizēt soda metienu.
Nākamo maču FK „Madona" aizvadīs 7. novembrī pulksten 18.30 Madonas sporta centrā pret „RTU/Rockets". Līdz šim spēle mājas laukumā madoniešiem ir bijusi sekmīgāka nekā izbraukumos. Cerams, ka izdosies šo tradīciju turpināt.