Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) čempionātā U-15 grupā (1999. g. dz. un jaunāki) puišu komandu finālturnīrs no 25. līdz 27. aprīlim notiks Madonā, un tajā piedalīsies pamatturnīra astoņas labākās vienības.
Šajā grupā finālturnīra pirmajā posmā tiks izspēlēti divi grupu turnīri.
A grupā spēlēs Valmieras komanda (1. vieta pamatturnīrā), Ogres BS (4. v.), „Jelgava" (5. v.), „Ķeizarmežs"/Jūrmala-Sloka (8. v.).
B grupā spēlēs BJBS „Rīga" (2. v.), BJBS „Rīga/Rīdzene" (3. v.), BJBS „Rīga/DSN" (6. v.), Ventspils „Spars" (7. v.).
Pa divām labākajām komandām iekļūs pusfinālā, pārējās cīnīsies par 5.-8. vietu. Čempionāta beidzamajā dienā notiks finālspēles.
Madonas BJSS jaunie basketbolisti šajā vecuma grupā regulārajā čempionātā ierindojās 10. vietā.
Par 9.-16. vietu cīnīsies arī U-12 komandas.
Autors: AGNIS BEĶERIS