Rīgas Futbola skolas – Madonas BJSS/ZAFC spēles rezultāts 28. oktobrī – 2 : 4. Savukārt 4. novembrī beidzamo spēli sezonā Latvijas Jaunatnes čempionātā futbolā augstākajā līgā Madonas BJSS U-14 (2003. g. dz.) futbola komanda noslēdza ar rezultātu 3 : 2,
uzvarot SK „Super Nova Rīga".
28. oktobrī Rīgā tika izcīnīta pirmā uzvara šajā sezonā izbraukuma spēlēs, un to mēs paveicām pret tradīcijām bagāto Rīgas „milzi" – Rīgas Futbola skolu. Spēle sanāca sarežģīta, bet Madonas puiši parādīja raksturu un komandas garu. Izcils uzbrukums – četri skaisti vārti.
Pirmais puslaiks noteikti izdevās, jo mūsu uzbrucējs E. Poļaks apspēlēja gan aizsargu, gan vārtsargu un panāca rezultātu 1 : 0 pēc spēlētām 13 minūtēm. Turpinājumā 30. minūtē pretinieki no gaisa precīzi sita ar galvu, panākot izlīdzinājumu (1 : 1). Otrajā puslaikā cīņa bija karsta un nesaudzīga par katru bumbu.
Spēles 38. minūtē pretinieki realizēja stūra sitienu, panākot pārsvaru ar 2 : 1. Esot iedzinējos, kā ierasts, pacietīgi meklējām variantus uzbrukt. Teicams sitiens, un M. Stabulnieks spēles 52. minūtē panāca izlīdzinājumu (2 : 2). Mēs neapstājāmies un turpinājām mērķtiecīgi veidot uzbrukumus. Puiši darbojās droši un bija uz emocionāla viļņa.
Spēles 67. minūtē savus otros vārtus guva E. Poļaks, līdz ar to – komanda vadībā ar 3 : 2. Spēles 70. minūtē vārtus iesita S. Locāns, un mūsu komanda jau ar 4 : 2 atradās vadībā. Finālsvilpei skanot, izcīnījām pelnītu uzvaru ar rezultātu 4 : 2.
Esam ļoti priecīgi par parādīto spēles kvalitāti un rezultativitāti.
Komanda sezonu noslēdz ar uzvaru
Veiksmīgi sezonai pielikām punktu 4. novembrī izbraukuma spēlē Rīgā, kur ar rezultātu 3 : 2 tika uzvarēta SK „Super Nova Rīga".
Uz noslēdzošo spēli komanda bija noskaņojusies kā uz izšķirīgo šajā sezonā. Spēles sākums Rīgā gan kvalitātē, gan rezultātā izdevās, jo guvām divus ātrus vārtus. Izcēlās E. Poļaks un S. Locāns. Abas komandas demonstrēja atraktīvu futbolu, bet mūsu puiši mērķtiecīgāk un bīstamāk apdraudēja pretinieku vārtsargu.
Arī otrā puslaika sākums mums bija veiksmīgs, jo savus otros vārtus guva E. Poļaks, panākot jau mums ļoti pozitīvu rezultātu – 3 : 0. Turpinājumā bija vērojams aizraujošs, atklāts futbols ar daudzām vārtu gūšanas iespējām abām komandām. Spēles beidzamajās piecās minūtēs pietrūka „svaiguma", un pretinieks guva divus vārtus, samazinot starpību līdz minimumam, bet atlikušajā laikā mūsu spēlētāji nospēlēja gudri, un, finālsvilpei skanot, izcīnīta uzvara ar rezultātu 3 : 2. Pirmo reizi sezonā augstākajā līmenī izcīnījām divas uzvaras pēc kārtas.
Par Latvijas čempionāta uzvarētājiem kļuva „FK Liepāja", otro vietu izcīnīja „FS Metta Rīga", trešo vietu ieņēma „BFC Daugavpils".
Madonieši Latvijas čempionātā 18 spēlēs izcīnīja trīs uzvaras, divus neizšķirtus rezultātus, piedzīvojām 13 zaudējumus. Kopvērtējumā ar izcīnītajiem 11 punktiem ieņēmām 9. vietu no 10 komandām. Šajā sezonā ieguldījām lielu darba apjomu un neticami ātri pielāgojāmies augstākā līmeņa prasībām. Mēs kopā esam izauguši un spēruši platu soli gan futbolā, gan dzīvē.
Kopumā 9. vieta ir objektīva. Lai atrastos augstāk turnīra tabulā, noteikti pietrūka šādu spēļu pieredzes. Šī bija sezona ar lielu pievienoto vērtību turpmākajai komandas attīstībai. Mūsu komanda ir priecīga par veiksmīgu sezonas noslēgumu.
Paldies Atim Pērkonam, Rinaldam Aizupam, Tomasam Rudzītim, Dāvidam Ozoliņam, Nikitam Kokorēvičam, Sandim Locānam, Ralfam Keišam, Mārim Ciršam, Emīlam Poļakam, Markusam Stabulniekam, Rihardam Juhnovičam, Ingaram Kalniņam, Ronaldam Ščuckim, Danielam Saliņam, Rihardam Āboliņam. Esam par Madonas un Ziemeļaustrumu līgas futbolu!
08.11.2017.