Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

“ERGO Open” čempionātā volejbolā

Redakcija

Autors • 24.09.2013.

“ERGO Open” čempionātā volejbolā
Burtu lielums

Šovasar savus spēkus Latvijas čempionātā pludmales volejbolā "ERGO Open" izmēģināja Rita un Ilze Rubules.

Pirmajos divos posmos, kas notika Jūrmalā, tikai nedaudz pietrūka, lai iekļūtu labāko astotniekā. Līdz ar to dalīta 9.-12. vieta. Septembra sākumā "ERGO Open" fināls risinājās Rīgā, pludmales centrā "Brazīlija", kur sacentās labākie vīriešu un sieviešu spēlētāju pāri. Varēja vērot spēcīgākā pāra (J. Šmēdiņš, A. Samoilovs) spēli. Finālcīņās piedalījās arī spēlētājs no Mētrienas Edgars Točs, izcīnot 5.-8. vietu.
Kā veicās Ritai un Ilzei? Savā grupā viņas ieņēma 2. vietu. Izcīnīta uzvara – 2 : 0, kā arī piedzīvots zaudējums – 0 : 2. Par iekļūšanu pusfinālā līdzīgā spēlē viņas piekāpās ar rezultātu 1 : 2 (17 : 21; 21 : 15; 10 :15) L. Solai un S. Emsiņai, kuras izcīnīja 3. vietu. Līdz ar to madonietēm dalīta 5.-7. vieta.
Komandas vārdā paldies sponsoram – SIA "Heta" (personīgi N. Ūbelim) – par iespēju spēlēt "ERGO Open" čempionātā.
Pludmales volejbola sezona ir beigusies, un sākas klasiskais volejbols. Arī šogad "Madona/Heta" sieviešu volejbola komanda spēlēs Latvijas čempionāta 1. līgā (pagājušajā sezonā tā saucās amatieru līga), kur spēkiem mērosies 10 komandas. Gaidām līdzjutēju atbalstu.

Autors: JĀNIS SUDĀRS,
"Madona/Heta" treneris

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px