20. un 21. janvārī Ērgļos notika mini U-12 sabraukuma 4. posma 1. kārta. Madonas BJSS jaunie basketbolisti cīnījās par 11.-15. vietu savā vecuma grupā 38 komandu konkurencē.
Pirmajā spēlē pārsteidzoši sezonas laikā likām "trūkties" Līvānu komandai, gūstot uzvaru ar 48 : 34. Otrajā spēlē kaut kā salūzām spēles vidusdaļā, un tikai par punktu sekoja zaudējums Ventspils komandai "Spars" – 34 : 35.
Otrajā dienā zaudējām I. Miglinieka sk./Salaspils puišiem ar 33 : 43, bet beigās – izcīnīta uzvara par "Liepāju" ar 46 : 31. Ar 2 uzvarām un 2 zaudējumiem esam ieguvuši augsto 12. vietu Latvijā 38 komandu konkurencē.
20. janvārī pēc mini U-12 sabraukuma notika vēl Superlīgas un Nacionālās līgas spēles pret Ogres komandām. Madonas BJSS U-14 Arvja Gruntes trenētā komanda izcīnīja skaistu uzvaru ar 56 : 53, Ivara Tetera vadītās Ērgļu/Madonas BJSS komandas zaudējumus – mīnus 5 punkti.
Savukārt traumu novājinātā Madonas BJSS U-15 komanda sasparojās un uzvarēja Ogres komandu ar rezultātu 70 : 61, kas komandai bija jau 15. panākums bez zaudējumiem.
Visvairāk priecēja Super līgas U-19 komanda, kas 20. janvāra vakarā spēja tikt galā ar BS "Ogre" komandu, uzvarot ar rezultātu 90 : 73, un arī otrajā dienā pārspēt Jāņa Laksas trenēto BS "Rīga/"Jugla komandu ar 57 : 43. Tā mums jau šosezon 8. uzvara.
30.01.2018.