Ar izcīnītajām sudraba medaļām VK “Madona”sieviešu volejbola komanda noslēgusi sezonu Entuziastu volejbola līgā (EVL).
11. maijā Rīgā norisinājās EVL finālsacensības volejbolā sievietēm, kurā spēlēja arī sieviešu volejbola komanda "Madona".
2021./2022. gada sezonā VK "Madona" komanda uzvarēja EVL čempionāta 2. līgu un ieguva tiesības spēlēt augstākajā – 1. līgā.
2024./2025. gada regulāro čempionātu komanda noslēdza pirmajā vietā un ieguva tiesības spēlēt pusfinālā, kur tika pieveikta Jūrmalas komanda ar rezultātu 3 : 0 un izcīnīta vieta finālā.
Finālspēlē pretinieks bija Mārupes komanda, kas pusfinālā uzvarēja RTU volejbolistes.
Aizraujošā un interesantā cīņā VK "Madona" komanda ar rezultātu 1 : 3 atzina pretinieču pārākumu, līdz ar to sezonas čempionu tituls – Mārupes komandai.
Arī sudraba medaļas ir labs panākums Madonas sieviešu volejbola vēsturē šāda līmeņa sacensībās. Paldies visiem līdzjutējiem, kas atbalstīja komandu klātienē un juta līdzi arī neklātienē, vērojot spēles sociālajos tīklos.
Finansiālo atbalstu sniedza biedrība "Volejbola attīstība Madona novadā".
20.05.2025.