Dzelzavas internātpamatskolas audzēkņi 18. februārī devās uz Priekuļu slēpošanas un biatlona trasi, kur norisinājās ikgadējās Latvijas speciālās olimpiādes sacensības slēpošanā.
No Dzelzavas internātpamatskolas sacensībās startēja septiņi sportisti: Anitra Griņenko, Mareks Dinaburskis, Kristīne Ezeriņa, Jānis Freimanis, Loreta Smirnova, Renārs Razgalis un Matīss Bogdans.
Ar medaļām par izcīnīto 3. vietu jaunākajā grupā mājās atgriezās Loreta Smirnova un Renārs Razgalis. Matīss Bogdans tāpat ieguva godpilno 3. vietu. Sacensībās tika izcīnīta arī medaļa vecākajā grupā zēniem.
Renāram un Matīsam godalgotais finišs deva iespēju startēt Baltijas valstu slēpošanas sacensībās, kas šogad norisināsies 2., 3. martā Igaunijas pilsētā Otepē.
Madonā sniega ir vairāk nekā Priekuļos. Smērēsim slēpes, brauksim un skatīsimies, kā ar sniegu ir Otepē, gaidiet – ziņosim!