6. novembrī Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) biatlona un orientēšanās nodaļas 12 sportisti devās uz treniņnometni Zviedrijā, kur trenēsies slēpošanas un biatlona bāzē Idrē.
Iespēja pavadīt trīs nedēļu ilgu treniņnometni Zviedrijā rasta ar Madonas novada pašvaldības finansiālu atbalstu.
Uz Idri trenera Oļega Maļuhina pavadībā devās biatlonisti Ieva Pūce, Katrīna Bērziņa, Kima Krūmiņa, Līva Šahno, Lība Marta Igaune, Jēkabs Putniņš, Uvis Akmentiņš, Ilvars Bisenieks, Kalvis Krīgers, kā arī orientēšanās sportisti Monika Baduna, Nauris Raize un Niks Pļaviņš Idrē viņiem paredzēti divi treniņi dienā kopā ar Madonas BJSS biatlona treneri Oļegu Maļuhinu. Slēpošanas un biatlona centrā Idrē pāris dienu uzturēsies arī Madonas novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs un sporta un atpūtas bāzes "Smeceres sils" vadītājs Gunārs Ikaunieks.
Madonas BJSS treniņnometnes dalībnieki plāno atgriezties mājās 30. novembrī.