3. jūlijā Piltenes jaunatklātajā vieglatlētikas stadionā notika Latvijas U14 grupas čempionāts vieglatlētikā.
Madonas sporta skolas jaunos vieglatlētus Kurzemes mazpilsētiņa sagaidīja ar lielisku vieglatlētikas stadionu un labi organizētām sacensībām. Pat lietus mākoņi bija spiesti kapitulēt kurzemnieku viesmīlības un centības priekšā. Mūsu sportisti šajā čempionātā parūpējās par pārsteigumu un izcīnīja piecas medaļas.
Par divkārtēju Latvijas U14 čempioni kļuva Nikola Innus: 2 kg lodes grūšanā (12,15 m) un 750 g diska mešanā (27,23 m). Sudraba godalga kārtslēkšanā tika Reinim Rivseniekam (2,00 m) un Sabīnei Gailītei (1,90 m). Par bronzas godalgu parūpējās Bruno Lielbārdis 80 m barjerskrējienā (12,78 sek.). 4. vieta un sīva cīņa 80 m barjerskrējiena finālā ar brāli – Danielam Lielbārdim (13,29 sek.).
Apkopojot šīs vasaras Latvijas čempionātu rezultātus visās jaunatnes vecuma grupās, esam ražīgi pastrādājuši. Kopā izcīnījuši un Madonas vārdu skandējuši uz goda pjedestāla 14 reižu. Vēl priekšā pieaugušo Latvijas čempionāts 27. un 28. jūlijā Ogrē. Turēsim īkšķus par mūsu sportistiem!
Liels paldies par ieguldīto darbu panākumu kaldināšanā manai treneru komandai – Aleksandram Krauklītim un Lanai Līcītei Madonā, Zigmāram Gulbim Cesvainē un Arvim Strodam Varakļānos. Tāpat paldies par sadarbību Murjāņu Sporta ģimnāzijas treneriem Andrim Eikenam, Andim Austrupam un Valentīnai Smočai.
10.07.2019.