Saulainā sestdienas rītā daudzu dambretes spēles entuziastu ceļi veda uz tautas namu Degumniekos, kur Ošupes pagasta pārvaldes saimnieks Aigars Šķēls gaidīja un sirsnīgi sasveicinājās ar pagasta atklātā dambretes čempionāta dalībniekiem.
Spēlētāji bija ieradušies no Rēzeknes, Līgatnes, Cēsīm, Amatas, Piebalgas, Līgo, Gulbenes, kā arī Meirāniem, Dzelzavas, Madonas, Saikavas, Praulienas, Liezēres, Degumniekiem.
Pie galdiņiem cīņā par medaļām sēdās 26 dambretisti, bet netrūka arī līdzjutēju. Sacensības operatīvi vadīja dzelzavietis Jāzeps Juhnevičs. Cīņas ritēja piecas stundas trīs grupās – kundžu, kungu un jauniešu. Spēles starplaikos dalībniekiem bija iespēja „uzņemt kalorijas" pie noorganizētā zviedru galda. Apdomas laiks visiem vienāds – 15 minūtes.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.04.2014.
Autors: M. VĪRS