Zviedrijas ciematiņā Idrē, kur no 6. līdz 30. novembrim treniņnometnē pabija arī Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas biatlona un orientēšanās nodaļas 12 sportisti un treneris Oļegs Maļuhins, daļa savus spēkus izmēģināja arī Idrē notikušajās FIS sacensībās distanču slēpošanā.
Pagājušajā svētdienā Latvija bija pārstāvēta puišu konkurencē, kur Idrē FIS sacensībās debitēja trīs Madonas BJSS sportisti – Kalvis Krīgers, Ilvars Bisenieks un Jēkabs Putniņš. Kā vēsta Latvijas Slēpošanas federācijas preses sekretārs Ivars Bācis, 104 slēpotāju konkurencē, kur kopā sacentās U18 un U20 grupas, madonieši bija gados jaunāki. Vislabāk startēja Kalvis, kas 10 km slidsolī ierindojās 68. vietā un nopelnīja 205 FIS punktus. Desmit sekunžu viņam pietrūka, lai tiktu zem 200 punktu robežas. Ilvars noslēpoja par minūti lēnāk nekā komandas biedrs un ar 242 FIS punktiem ierindojās 84.vietā. Ar apaļo 100. numuru 90. vietā finišēja Jēkabs Putniņš. Madonas BJSS biatloniste Ieva Pūce, kas ierindojās 36. vietā no 58 dalībniecēm, arī ieguva savus labākos punktus – 218 FIS punkti.
Kā vēstīts vietnē www.infoski.lv, lielisku rezultātu Zviedrijas ciematiņā Idrē notikušajās FIS sacensībās distanču slēpošanā guvusi 16 gadu vecā Aizkraukles sporta skolas sportiste Patrīcija Eiduka, kas gan 1,5 km sprintā brīvajā stilā, gan 5 km distancē ar intervāla startu šajā pašā slēpošanas stilā starp U18 grupas slēpotājām bija otra labākā, bet junioru konkurencē kopā ar U20 grupas pārstāvēm iekļuva labāko desmitniekā no vairāk nekā 50 dalībniec?m, kas p?rstēm, kas pārstāvēja astoņas valstis.
30.11.2016.