4. maijā Jaunjelgavas pusē norisinājās sezonas pirmais Latvijas stafešu kausa posms "Daugavas kauss", ko rīkoja orientēšanās klubs "Ogre".
Vīru elitē "Mežmalas"/Madona komanda – Artjoms Rekuņenko, Alvis Reinsons un Andris Jubelis – ieņēma 3. vietu.
V18 grupā uzvarēja OK "Arona" Madonas BJSS komanda – Ritvars Ļepeškins, Mārtiņš Dzenītis un Dāvis Vintišs (visi atlasīti dalībai Eiropas jauniešu čempionātā, kas notiks jūlija sākumā Ungārijā.
S12 grupā 2. vietā – Anete Vintiša, Līna Emīlija Ābelniece un Liene Riekstiņa.
Vīru elitē uzvarēja OK "Meridiāns" komanda, kurā piedalījās Kārlis Neimanis, Ainārs Drozds un mūsu novadnieks Mārtiņš Sirmais.
Sieviešu elitē uzvarēja OK "Kāpa" komanda – Magda Cigle, Laura Vīķe, Irita Puķīte.
Distances veda pa sarežģītu un dažādu reljefu, izcirtumiem, jaunaudzēm un purviem.
Rezultāti – vietnē www.lof.lv.
10.05.2022.