27. februārī tiešsaistē notika Madonas novada bērnu un jaunatnes čempionāts 64 lauciņu dambretē.
Šī turnīra norisi klātienē, kā zināms, jau 2020. gada rudenī pārtrauca koronavīrusa pandēmijas dēļ noteiktie ārkārtējās situācijas nosacījumi un aizliegums pulcēties.
Tiešsaistē 64 lauciņu dambretē sacentās zēni un meitenes U-8 (2013. g. dz. un jaunāki) un U-10 (2009.-2012. g. dz.) grupās.
Nepiedaloties nevienai meitenei no Madonas novada, U-8 grupā uzvarēja Viktorija Laba no Pļaviņām. Zēniem pirmajā trijniekā izvirzījās Gvido Rudzons no Liezēres, Māris Putniņš no Madonas un Džeimss Jānis Zeps no Degumniekiem.
U-10 grupā meitenēm uzvarēja Adele Kaceviča no Kusas. Otrajā vietā ierindojās Žanete Stendere no Pļaviņām, trešajā –
Alise Špundere no Dzelzavas. Zēniem pirmais godalgoto vietu trijnieks ir šāds: Armands Silmanovičs no Ļaudonas, Edgars Leimanis no Barkavas un Pēteris Stepanovs no Ļaudonas.
Tiešsaistes turnīri vēl notiks četrās kārtās – 13. un 27. martā, 10. un 24. aprīlī. Nākamais tiešsaistes turnīrs U-13 grupai un vecākiem paredzēts 6. martā.
JĀZEPS JUHNEVIČS
2.03.2021.