Nesen Rīgā notika LR čempionāts 64 lauciņu dambretē.
Piedalījās 18 dalībnieku, kuri sasnieguši 50 gadu vecumu, no dažādām pilsētām. No tiem – 11 sporta meistaru un divi starptautiskie meistari.
Sacensībās izlozi veica datorizēti, pēc Šveices sistēmas deviņās kārtās pa 10 minūtēm katram plus 10 sekundes.
Uzvarēja starptautiskais meistars G. Purviņš (14 p.). Otrajā vietā – R. Piromeņa (13 p.), tikpat punktu, bet sliktāks koeficients un 3. vieta – Z. Rumbeniekam (visi meistari).
Lubānas novada sporta meistars Valdis Mass šoreiz ieņēma 9. vietu, zaudējot G. Purviņam un Z. Rumbeniekam. Agrāk izcīnot divreiz čempiona titulu un otro un trešo vietu, kā arī pa 4. un 6. vietai – izpildot meistara titulu, daļēji zudis stimuls spēlēt par augstāku vietu.