17. aprīlī Madonas pilsētas sporta centrā notika Aizdevums.lv Reģionālās basketbola līgas turnīra spēle par 3. vietu. Savās mājās BK “Madona”/BJSS basketbola komanda cīņā pret Cēsu/Cēsu pilsētas sporta skolas komandu tomēr piekāpās viesiem ar rezultātu 82 : 89.
Aizdevums.lv Reģionālās basketbola līgas 2025./26. gada sezonā cīņā par bronzas medaļām spēļu sērijā līdz divām uzvarām otrā spēle paredzēta ceturtdien, 23. aprīlī, pulksten 20 Cēsīs. Madonas amatieru komandai ir iespēja revanšēties un gūt uzvaru, kas nozīmē – trešā spēle notiks sestdien, 25. aprīlī, pulksten 15 Madonā.
Ja atceramies 2024./25. gada sezonā BK "Madona"/BJSS komanda izcīnīja bronzas medaļas, bet 2023./24. gada sezonā kļuva bar zelta medaļu ieguvējiem. Madonieši ir cienīgi bronzas medaļu pretendenti arī šajā sezonā, kur apliecinājuši savu meistarību un komandas garu. Turklāt savu komandu atbalsta arī "6. spēlētājs" – līdzjutēju klātbūtne. Daudzi no viņiem dosies atbalstīt savu komandu arī šoceturtdien uz Cēsīm.
Madonas sporta centrā pirmajā puslaikā spēle bija līdzvērtīga, vadībā pārmaiņus bija abas komandas, bet otrajā iniciatīva piederēja Cēsu basketbolistiem – 82 : 89 (23 : 22, 40 : 42, 59 : 65).
Madonas komandas labā Toms Kohanovs guva 20 punktus, Mikus Sokolovs – 17. Uzvarētājiem Dāvis Rozītis pievienoja 23 punktus un izcīnīja 19 atlēcošās bumbas, Ervīns Jonāts un Mārtiņš Vīņauds – 18 punktus.
"Varu teikt tikai lielu paldies BK "Madona"/BJSS komandai par cīņu pirmajā bronzas sērijas mačā. Diemžēl piekāpāmies Cēsu basketbola komandai, bet cīņa bija īsta, un nevienā brīdī mūsējie negrasījās padoties bez cīņas, demonstrējot to līdz pēdējām spēles minūtēm, piekāpties neviens nebija gatavs. Pietrūka pavisam nedaudz, kaut vai tikai tie trīs metieni, kas neizkrita cauri groza tīkliņam, tieši tik daudz izšķīra spēli. Mazliet veiksmes, mazliet pārliecības vai mazliet ticības atlikušajās spēlēs, jo viss turpinās, esam spēlē un pavisam noteikti varam uzvarēt šo sēriju. Esmu pilnīgi pārliecināts, ka visiem komandā ir pareizā motivācija, sava vieta kopējā spēles plānā un vēlme iepriecināt savus līdzjutējus, draugus un ģimeni. Es noteikti ticu, ka komanda atradīs to iztrūkstošo fragmentu, lai gūtu panākumus un lielas uzvaras. Fani ir un būs kopā ar komandu līdz beigām, paldies visiem atbalstītājiem un faniem, ka dzenat komandu uz priekšu un ticat. Par Madonu, par uzvaru – par bronzu!" Tā Facebook ierakstā pēc spēles izsakās aktīvs basketbola fans Kaspars Indāns.
"Neviena uzvara šajā līmenī nenāk viegli, un šodien bija viena no tām dienām, kad bumba vienkārši spītīgi nekrita grozā tad, kad to visvairāk vajadzēja.
Visu spēli Madonas spēlētāji centās turēt līdzi Cēsu komandas tempam, taču viņi visu laiku bija soli un pāris punktu priekšā.
Bet atceramies – šī ir cīņa par 3. vietu. Pusfinālā nevienam nevar būt un nebūs viegli. Tā jau nenotiek. Šī bija tikai pirmā spēle, un nekas vēl nav beidzies. Plāns ir tieši tik vienkāršs: braucam uz Cēsīm, uzvaram un atvedam izšķirošo spēli atpakaļ mājās," – šādus vārdus var izlasīt Facebook vietnē.
21.04.2026.