Pateicoties Māra Gailuma pretimnākšanai autotransporta nodrošināšanā, Madonas novada dambretisti svētdien varēja ierasties Rīgā uz republikas komandu čempionātu dambretē.
Transporta ietilpības dēļ uz Rīgu devās tikai 2 komandas (pagājušajā gadā prognozēto 6 komandu vietā Rīgā ieradās 4, kur saikavieši iekļuva labāko desmitniekā – devītā vieta, Madona bija vienpadsmitā). Šoreiz abas šīs komandas spēkojās ļoti līdzīgi, un rezultāti bija iepriecinoši abām – madonieši (Jāzeps Juhnevičs, Elmārs Krampe, Mārtiņš Grigalka un Zelma Svilāne) izcīnīja augsto septīto vietu, turpat bija arī saikavieši, kam bezkompromisa savstarpējā cīņā mazliet nepaveicās (minimāls zaudējums ar 3 : 5) – līdz ar to – augstā astotā vieta.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.10.2013.
Autors: MĀRTIŅŠ ŠULMANIS