Skolēnu brīvdienu noslēgumā – 3. un 4. janvārī – Madonas pilsētas sporta centrā norisināsies "Kāruma" kausa izcīņas 2. posma sacensības jaunajiem basketbolistiem.
3. janvārī paredzētas sacensības U-10 grupā (2007. g. dz.), bet 4. janvārī – U-11 grupā (2006. g. dz.). Kā vēsta basketbola treneris Agnis Beķeris, abās dienās spēkus basketbolā izmēģinās 18 komandas.
03.01.2017.