Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Cīņas „Ghetto Basket” laukumos

AGNIS BEĶERIS

Autors • 18.06.2019.

Cīņas „Ghetto Basket” laukumos
Burtu lielums

11. sezonas „Ghetto Basket" turnīra turpinājumā 13. jūnijā Rīgā, Grīziņkalnā, spēlēja 105 komandas. Šajā karstajā dienā Madonas BJSS turnīrā piedalījās ar četrām komandām.

U-12 (2007. g. dz.) grupā pirmo „Ghetto Basket" posmu aizvadīja puiši no Ērgļiem – Gustavs Dūdums, Valters Rešņa, Eduards Bukovskis, Dāvis Ludboržs. Kā jau pirmajā reizē, aprodot ar 3 × 3 noteikumiem un sistēmu, komanda labi cīnījās apakšgrupā, bet neiekļuva play-off. Otra komanda šajā vecuma grupā – Sanijs Dagnis Lietavietis, Rihards Udrass, Rainers Dominiks Iecelnieks, Rolands Antulis -, izcīnot četras uzvaras apakšgrupā un uzvaru 1/2 finālā, nokļuva līdz pusfinālam un mazajam finālam par 3. vietu, tomēr ierindojās 4. vietā.

U-14 (2005. g. dz.) vecuma grupā šajā posmā treniņa nolūkos spēlēja gadu jaunākie -Kristofers Pauls Pātaga, Markuss Peilāns, Kristers Greidiņš, kuriem cīņas beidzās apakšgrupā, neiekļūstot play-off.
U-16 (2003. g. dz.) grupā dienu pēc Madonas BJSS izlaiduma, dienu pirms skolas izlaiduma spēlēja „VEMOLS/Madona" komanda – Dairis Točs, Dāvis Akmans, Daniels Začests, Edijs Skuja. Komanda izkļuva no apakšgrupas, bet 1/4 finālā tomēr sekoja zaudējums komandai, kura beigās posmā izcīnīja 2. vietu.
„Ghetto Basket" 11. sezonas otrajā turnīrā ārpus Rīgas sestdien, 15. jūnijā, Valmierā laukumā pie Vidzemes olimpiskā sporta centra aizraujošā cīņā par Pro grupas čempioniem un ceļazīmes uz „Quest" finālu īpašniekiem kļuva Sanktpēterburgas kvartets „Nokian-SPB". 3 × 3 basketbolu spēlēja gan Valmieras mērs Jānis Baiks, gan olimpiskais riteņbraucējs Ivo Lakučs.
Madonas BJSS puiši startēja U-12 (2007. g. dz.) grupā ar divām komandām. Ērgļu puiši savu otro posmu aizvadīja daudz sekmīgāk, izcīnot trīs uzvaras apakšgrupā, bet play-off spēlēs gan sāpīgs zaudējums 1/4 finālā.
Madonieši – Sanijs Dagnis Lietavietis, Rolands Antulis, Jēkabs Liepiņš – atkārtoja iepriekšējā posma rezultātu, gūstot trīs uzvaras apakšgrupā, izcīnīja uzvaru 1/4 finālā, bet sāpīgi zaudēja pusfinālā un spēlē par 3. vietu.
Dienu pēc Madonas Valsts ģimnāzijas izlaiduma Valmierā spēlēja Edijs Skuja, kas šajā reizē posmu aizvadīja apvienotā komandā „OT/Gatves Bode" ar Danielu Korni-Šēnfeldu (BS „Rīga"/DSN), Linardu Černoglozovu (Gulbene/BS „Rīga"/DSN), Vitāliju Vizuli (BS „Rīga"/Ķeizars). Komanda apakšgrupā tikai vienu reizi zaudēja, izcīnīja uzvaru 1/4 finālā un pusfinālā, bet bija jāsamierinās ar zaudējumu finālā šīs sezonas neapšaubāmajiem līderiem U-16 grupā – Rīgas „Rookies ProBasketball". Taču godam izcīnīta 2. vieta Valmieras turnīrā.
Valmieras turnīrā iepriecināja komanda no Cesvaines „Divarpus vīri" (Artis Bahvalovs, Pēteris Putniņš, Raivis Kecko), kas godam izcīnīja 1. vietu Amatieru grupā.
„Ghetto Basket" nākamais turnīrs notiks 20. jūnijā Rīgā, Grīziņkalnā, kad līdzās Pro, Amatieru un Sieviešu grupām notiks mači trijās jauniešu grupās – U-15, U-13 un U-11, bet 22. jūnijā Madonas Priežu kalna laukumos tiks dots starts šīs sezonas pirmajam posmam „Topbumbas 2019" turnīrā.


19.06.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px