Ar šādu lielisku rezultātu mājās no Norvēģijas atgriezās Latvijas velodrošības komanda, kurā startēja Kusas pamatskolas skolēni Santa Bērtiņa, Uģis Beķeris un Ingars Kalniņš, kā arī Laura Matisone no Baložu vidusskolas.
XXIX Eiropas jauno satiksmes dalībnieku sacensībās 22 komandu konkurencē dominēja četras komandas, kuru savstarpējā sīvā konkurencē Latvijas komanda par veiksmes tiesu piekāpās komandām no Krievijas un Serbijas. Punktu izteiksmē tas tika novērtēts šādi: 1. Serbija – 613 , 2. Krievija (Kazaņa) – 608, 3. Krievija (Tjumeņa) – 607, 4. Latvija – 606 punkti.
Pārējās komandas atpalika par vairāk nekā 40 punktiem. Zīmīgi, ka arī pagājušajā gadā Eiropas vadošo komandu četrinieks bija tas pats, kad Latvijas (respektīvi, Kusas pamatskolas) komanda bija trešā, taču vairāk atpaliekot no pirmajām divām nekā šogad.
Varam lepoties, ka mūsu bērni šogad uzrādīja absolūti labāko rezultātu velosipēdu praktiskajā vadīšanā šķēršļu trasēs. Tāpat priecājamies par Uģa Beķera iegūto trešo godalgu sacensību dalībnieku zīmējumu konkursā par tēmu „Drošais ceļš uz skolu".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.09.2014.
Autors: AGRIS SĀRS,
komandas treneris