30. un 31. janvārī Rīgas Sporta manēžā notika Latvijas ziemas čempionāts daudzcīņā. Sacensībās piedalījās pieci Madonas BJSS vieglatlēti. Četri no viņiem izcīnīja medaļas.
Junioru (U-20) septiņcīņā par uzvarētāju kļuva Krišjānis Beļaunieks, kas savāca vislielāko punktu summu šajās sacensībās (4995 p.). Krišjānim bija vairāki ļoti augstvērtīgi rezultāti disciplīnās: 60 m – 7,45 sek.; tāllēkšana – 7,08 m; lode (6 kg) – 13,26 m; augstlēkšana – 2,00 m; 60 m/barjerskr. – 8,22 sek.; kārtslēkšana – 3,30 m; 1000 m – 3:07,87. Otrajā vietā – Reno Apinis – 4720 punktu (7,42-6,92-11,78-1,90-8,52-3,30-3.07,47). Trešais – Fēlikss Rūmnieks no Ventspils – 4598 p.
Jauniešu (U-18) vecuma grupā trešo vietu izcīnīja Rihards Juška – 4279 punkti (7,66-6,10-13,05-1,65-8,85-3,50-3.09,50). Uzvarēja Niks Samauskis no Kuldīgas (4584 p.), vicečempions – Rūdolfs Vucāns no Preiļiem (4512 p.)
Zēniem (U-16) pieccīņā otro vietu ieguva Jānis Šķēle, gūstot 2765 punktus: 60 m/barjerskr. – 9,40; tāllēkšana – 5,51 m; lode (4 kg) – 11,41 m; augstlēkšana –
1,75 m; 1000 m – 3.21,90. Pirmais – Oļegs Kozjakovs no Aizkraukles – 3640 p., trešais – Kristiāns Skuruls no Kuldīgas – 2695 p. Meitenēm pieccīņā piektā palika Laura Dūma ar 2812 punktiem: 9,78-1,55-10,92-4,49-3.00,09. Jāpiebilst, ka visiem pieciem mūsu sportistiem kopsummā ir jauni personiskie rekordi.