Pagājušās nedēļas nogalē Lietuvā, Rokišķos, aizvadītas sezonas pirmās motokrosa sacensības. Sēlijas kausa izcīņas pirmajā posmā startēja ne mazums latviešu, daudzi no viņiem arī spēja aizcīnīties līdz uzvarām.
Blakusvāģu klasē atkal kopā startēja brāļi Jānis un Lauris Daideri, triumfējot abos finālbraucienos.
Lai gan kvalifikācijā 750 B/V klasē brāļi Daideri ierindojās otrajā vietā, finālsacensībās viņi abos braucienos palika nepārspēti. Otro vietu abas reizes ieņēma spēcīgie lietuvieši Mants Kišūns/Rits Kišūns, bet trešie abos braucienos bija Toms Baltušis/Tads Natka. Uzreiz aiz vadošā trijnieka, ieņemot ceturto vietu, palika Uģis Zvaigznītis un Kaspars Krievs.
Paralēli „Moto-Roki" trasē notika cīņas arī citās blakusvāģu ieskaitēs. Klasē 750 B/V ar gaisa dzesēšanu trešajā vietā ierindojās latvieši Kaspars Puriņš/Mairis Lukašovs, bet 750 B/V veterānu klasē uzvaru izcīnīja Jānis Leščiks/Andrejs Ņekazakovs.
Mūsējiem panākumi arī kvadriciklu kategorijā. Atis Breds ierindojās pirmajā vietā abos Quad klases braucienos.
10.06.2020.