7. decembrī Valmieras pagasta kultūras namā norisinājās BMX 25 gadu pastāvēšanas un 2013. gada sezonas noslēguma pasākums, kur apbalvoja sezonas uzvarētājus.
Kā informē treneris Jānis Kuprans, šī sezona bija veiksmīga arī BMX kluba "Madona" sportistiem. Lelde Šuma savā vecuma grupā tika apbalvota par izcīnīto 1. vietu un čempiones titulu BMX "Grand Prix" sešu posmu sacensībās, viņa arī ieguva 2. vietu Latvijas čempionātā kopvērtējumā. Kalvis Kuprans Latvijas čempionātā savā vecuma grupā ierindojās 3. vietā, Edvards Baltris ieņēma 4. vietu, Ritvars Raize – 5. vietu, Rinalds Bogdanovs – 6. vietu, Jānis Krasnovs – 7. vietu un Kristers Kuprans – 8. vietu.
Autore: IVETA ŠMUGĀ