BK "Madona"/BJSS komanda šosezon ar aizvadītām 28 spēlēm, izcīnītām 15 uzvarām un 21 zaudējumu 22. aprīlī Siguldā noslēdza savu sezonu LBL3 čempionātā.
17 komandu konkurencē regulāro čempionātu noslēdzām 9. vietā. 17. aprīlī play-off astotdaļfinālā tikāmies ar BK "Sigulda" komandu, ko 2. posmā bijām jau divas reizes uzvarējuši. Pirmajā mājas spēlē astotdaļfinālā komanda nedaudz bija sanervozējusies, pirmajā ceturtdaļā 2. minūtē traumu guva pamata saspēles vadītājs J. Juška, un spēle nedaudz pajuka. Ļoti žēl, ka savu skatītāju priekšā nerealizējām savus metienus un bija jāpiedzīvo zaudējums ar rezultātu 53 : 68 (E. Saulītis – 12, M. Cīrulis – 10, A. Škute – 9 punkti).
Ar mazām cerībām, tomēr noskaņojušies 22. aprīlī devāmies uz Siguldu. Pēc otrās ceturtdaļas BK "Madona"/BJSS bija vadībā ar vēlamajiem 15 punktiem, bet jau trešajā ceturtdaļā BK "Sigulda" līderis E. Tukišs atkal parādīja fantastisku precizitāti no tālmetiena līnijas, un vienīgais, ko spējām, bija izcīnīt uzvaru un pabeigt sezonu ar godu. Rezultāts 73 : 71 BK "Madona"/BJSS komandas labā (A. Lazdups – 20, E. Saulītis – 18, A. Škute – 15, J. Juška – 11 punktu).
BK "Madona"/BJSS ir beigusi LBL3 sezonu, bet turpinās trenēties, piedalīties 9. maijā Madonas novada kausā strītbolā telpās. No saviem līdzjutējiem atvadīsimies 16., 17. maijā "Pavasara kausā" basketbolā, kad arī tiks rīkots noslēdzošais līdzjutēju metienu konkurss ar dāvanu karti 300 eiro vērtībā galvenajā balvā un dažādi citi konkursi gan līdzjutējiem, gan spēlētājiem.
Paldies visiem par šo labo sezonu – gan tiem, kas atbalstīja finansiāli, gan tiem, kas atbalstīja no tribīnēm, gan spēlētājiem, kuri rada iespēju mācīties, strādāt un trenēties. Trenera un visas komandas vārdā vislielākais paldies kluba prezidentam Mārim Caunītim.